Diskusné fórum


Ako ďalej?

Dátum: 05.06.2012

Vložil: Silvia

Titulok: Tábor

Podľa letáku vidím, že som Vás neskoro našla, je ešte voľné miesto na tohotoročný pobyt na Duchonke???

Odpovedať

—————

Dátum: 10.06.2012

Vložil: ZAFIRAH

Titulok: Re:Tábor

Milá Silvia, ešte zopár voľných miest na leto do tábora na Duchonke máme. Do 14. 6. 2012 potrebujeme všetko ukončiť (pripraviť zmluvy a pod.). V Prípade záujmu treba napísať na emailovú adresu: ZAFIRAH@centrum.sk, kde treba uviesť iniciále dieťaťa (maeo, priezvisko, dátum narodenia, bydlisko, meno a priezvisko zákonného zástupcu, kontakt. Pripravíme zmluvu a obratom prepošleme na odkontrolovanie. A potom sa už budeme len tešiť na prázdniny. Program bude skutočné úžasný - samé prekvapenia, a to aj pre deti, ktoré boli s nami minulý rok:-)

Odpovedať

—————

Dátum: 01.05.2012

Vložil: Karin

Titulok: Rómovia

CHcela by som vedieť, či je možné zariadiť letný pobyt, aký ponúkate len pre deti z jednej rómskej osady. Videla som fotogalérie , preto sa pýtam.

Odpovedať

—————

Dátum: 02.05.2012

Vložil: ZAFIRAH

Titulok: Re:Rómovia

Karinka, takého pobyty realizujeme len vďaka podpory Úradu splnomocnenca vlády pre Rómske komunity. Radi by sme takého pobyty realizovali aj častejšie a v budúcnosti uvidíme, čo nové sa nám podarí:-)

Odpovedať

—————

Dátum: 05.05.2012

Vložil: ZAFIRAH

Titulok: Re:Rómovia

Ahoj Karin, áno , letný pobyt je možné zariadiť aj pre deti z jednej rómskej osady.

Odpovedať

—————

Dátum: 14.04.2012

Vložil: Dušan

Titulok: Animátor

Ak by som mal záujem pre Vašich klientov robiť animátora, mám s tým skúsenosti už z mnohých pobytov, mám šancu?

Odpovedať

—————

Dátum: 14.04.2012

Vložil: ZAFIRAH

Titulok: Re:Animátor

Ahoj Dušan. Animátorov a lektorov učtite budeme potrebovať a pokiaľ máš skúsenosti, radi by sme s tebou spolupracovali. Všetko bude záležať od počtu a druhu organizovaných podujatí. Stálo by zmienku, keby si niečo o sebe napísal a zaslal na našu emailovú adresu.

Odpovedať

—————

Dátum: 10.04.2012

Vložil: Rudo

Titulok: Detske domovy

Keby sa Vám podarilo získať "prašulky" aj na podobné projekty pre deti v detských domovoch. Aspoň niektorým deťom by ste určite pomohli. Držím Vám palce vo Vašej činnosti a snáď sem zablúdi aj potenciálny darca..

Odpovedať

—————

Dátum: 11.04.2012

Vložil: ZAFIRAH

Titulok: Re:Detske domovy

Problematike pobytov pre deti z detských domovov sa venujeme dlhšie, no je dosť problematické zabezpečiť peniažky. Veríme však, že sa nám to podarí v takej miere, ako máme záujem.

Odpovedať

—————

Dátum: 07.04.2012

Vložil: Nika

Titulok: Letný tábor

Ahojte, už teraz sa teším na leto. Minulý rok to bolo super. Už viete, či pôjdeme viacerí, čo sme boli aj vlani na Duchonke?

Odpovedať

—————